Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Burj Al Arab Jumeirah

Informace o Burj Al Arab Jumeirah

Vítáme Vás na stránce Burj Al Arab Jumeirah na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Burj Al Arab Jumeirah, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Burj Al Arab Jumeirah, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Burj Al Arab Jumeirah.

  • Burj Al Arab Jumeirah

Burj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - HotelyBurj Al Arab Jumeirah Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Burj Al Arab Jumeirah
Ulice:  Jumeirah Beach Road
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
31141 Kč
6175 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Burj Al Arab Jumeirah se nachází na soukromém ostrově a nabízí luxusní apartmá s výhledem na moře, 9 značkových restaurací a přepychové wellness centrum s kompletními službami. Na místo se můžete nechat dopravit vozem značky Rolls-Royce (hotel má jeden z nepočetnějších vozových parků na světě) nebo využít transfer helikoptérou. Nová terasa se 2 bazény, 32 luxusními altány, restauracemi a barem proměňuje hotel na plně funkční rezort. Všechna apartmá mají francouzská okna s panoramatickým výhledem na Perský záliv, iPad ze 4karátového zlata, Wi-Fi zdarma, 21palcový iMac, širokoúhlou interaktivní HD TV, dokovací stanici Bose pro iPhone a multimediální centrum. V baru Sky View, postaveném 200 metrů nad mořem, se podávají koktejly a odpolední čaj. Al Muntaha, luxusní restaurace v hotelu Burj Al Arab, servíruje moderní evropskou kuchyni. Všechny exkluzivní procedury ve wellness centru Talise Spa byly pečlivě sestaveny s využitím nejluxusnějších výrobků, abyste si je co nejvíce užili. Součástí relaxačních prostor pro dámy a pány je také vodní část. Nacházejí se zde oddělené kryté nekonečné bazény, vířivka, sauny, parní sauny, relaxační bazénky a prostory určené pro různé kúry, během kterých se můžete kochat výhledem na Perský záliv. Hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na místa, jako je akvapark Wild Wadi, Madinat Jumeirah, Jumeirah Beach Hotel, Burj Khalifa / Dubaj Downtown a DIFC. Burj Al Arab Jumeirah nabízí neomezené využívání vybavení pro vodní sporty v akvaparku Wild Wadi, který se nachází pouhých 5 minut chůze přes most na ostrově. K nákupnímu centru Souk Madinat Jumeirah dojdete za 15 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že všechny osoby, včetně dětí, které se chtějí v rezortu Burj Al Arab ubytovat, musí při check-inu předložit platný průkaz totožnosti, a to cestovní pas nebo občanský průkaz. Všichni hosté mají volný vstup do aquaparku Wild Wadi Waterpark™ a na soukromou pláž. Burj Al Arab Jumeirah poskytuje bezplatný vstup na soukromou pláž v plážovém klubu Summersalt situovaném v rezortu Jumeirah Al Naseem. Vezměte prosím na vědomí, že plážové zařízení rezortu Burj Al Arab je z důvodu probíhající údržby přemístěné na sever od mostu. Současně je také uzavřena restaurace Majlis Al Bahar.

 
 
facebook g+ twitter