Severní Amerika > Dominikánská republika > San Felipe de Puerto Plata > Be Live Collection Marien - All Inclusive

Informace o Be Live Collection Marien - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Be Live Collection Marien - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Be Live Collection Marien - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Be Live Collection Marien - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Be Live Collection Marien - All Inclusive.

  • Be Live Collection Marien - All Inclusive

Be Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - HotelyBe Live Collection Marien - All Inclusive San Felipe de Puerto Plata - Pensionhotel - Hotely
Název:  Be Live Collection Marien - All Inclusive
Ulice:  Costa Dorada, Dominican Republic
Město:  57000 San Felipe de Puerto Plata
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2811 Kč
$120
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlzh

Rychlý popis

Be Live Collection Marien - All Inclusive se nachází přímo u pláže Playa Dorada a je obklopený zelenými vršky hor, zahradami a karibskými písčitými plážemi. Nabízí kasino, bazény a 5 restaurací. Be Live Collection Marien - All Inclusive poskytuje ubytování v pokojích s kávovarem, minibarem, kabelovou TV, klimatizací a koupelnou. vlastní koupelnou. Hosté si tu mohou zahrát vodní pólo a tenis nebo se věnovat plachtění a windsurfingu. Na místě najdete směnárnu, turistické informace a wellness centrum s parní saunou a vířivkou. Hosté si mohou za poplatek dopřát antistresové procedury, masáže, aromaterapii a hydroterapii. K dispozici je také mnoho restauračních zařízení, například brazilská restaurace Rodizo nebo mexická restaurace Oralé. Hotel má v nabídce také zázemí a balíčky pro svatby a k dispozici je 5 zasedacích místností pro skupiny a konference s kapacitou až 550 osob. Be Live Collection Marien - All Inclusive se nachází 20 minut od národního parku El Choco a jeskyní Las Cuevas de Cabarete a 15 minut autem od mezinárodní školy Sosua. Rezort byl v roce 2016 oceněný ekologickou Modrou vlajkou a v roce 2014 získal cenu Cristal International Standards Global Award.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu použitou k provedení rezervace. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době check-inu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že do pokoje/apartmá má přístup pouze tolik hostů, kolik je uvedeno v rezervaci. Při check-inu musí hosté předložit kreditní kartu použitou během rezervace. Kreditní karta použitá k provedení rezervace musí patřit osobě uvedené v rezervaci, jinak může být rezervace zrušena. V případě hurikánu kontaktujte prosím přímo hotel a informujte se o podmínkách zrušení rezervace. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že ve vstupní hale lze 60 minut denně bezplatně využít Wi-Fi pro 1 zařízení. Minuty se nesčítají. Pokud se odpojíte před uplynutím 60minutového limitu, přijdete o zbytek volných minut pro daný den. Upozorňujeme, že wellness, trezor na pokoji, služba paní prádla a motorizované vodní sporty nejsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou k dispozici za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter