Severní Amerika > Dominikánská republika > La Romana > Casa de Campo Resort & Villas

Informace o Casa de Campo Resort & Villas

Vítáme Vás na stránce Casa de Campo Resort & Villas na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Casa de Campo Resort & Villas, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Casa de Campo Resort & Villas, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Casa de Campo Resort & Villas.

  • Casa de Campo Resort & Villas

Casa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - HotelyCasa de Campo Resort & Villas La Romana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Casa de Campo Resort & Villas
Ulice:  La Romana
Město:  22000 La Romana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6166 Kč
$263
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort se rozprostírá na pozemku o výměře přes 28 000 m² na pobřeží Karibského moře ve městě la Romana. Jedná se o repliku středomořské vesnice ze 16. století v plné velikosti s amfiteátrem. Mezinárodní letiště La Romana leží hned za rychlostní komunikací DR-3. Casa de Campo poskytuje ubytování v pokojích a vilách s luxusním mahagonovým nábytkem a vlastním balkonem nebo terasou. Ve všech je zdarma dostupné Wi-Fi, TV se 42palcovou plochou obrazovkou, velký šatník a šatna s toaletním stolkem z černého mramoru. V areálu je restaurace Beach Club Le Cirque, kde se podávají mořské plody a grilovaná masa, restaurace La Cana Il Circo s nabídkou pokrmů mezinárodní kuchyně a restaurace La Casita v přístavu rezortu, kam si lze zajít na španělská jídla. Posnídat je možné v podniku La Piazzetta v Altos de Chavon nebo v restauraci Lago Grill. Hosté se mohou po rezortu Casa dopravovat vlastními 4místnými vozítky. Věnovat se lze vodním sportům, ježdění koni, golfu na špičkově hodnoceném hřišti Teeth of the Dog a dalším aktivitám. Nechybí ani wellness centrum a probíhají zde noční vystoupení. K zázemí patří také vlastní pláž, velký přístav, tenisové kurty, hřiště na pólo a celkem 3 golfová hřiště, včetně jednoho, které navrhl věhlasný Pete Dye. Rezort Casa de Campo se nachází 4 km od centra města La Romana a asi 1,6 km od baseballového stadionu v Puerto La Romana. Od mezinárodního letiště Punta Cana je Casa de Campo Resort and Villas vzdálený jen 15 minut jízdy po dálnici Autopista de Coral.


Důležité informace

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Casa de Campo Resort & Villas o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter