Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive

Informace o Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive.

  • Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive

Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - HotelyGrand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Palladium Bavaro Suites, Resort & Spa-All Inclusive
Ulice:  Playa Bavaro
Město:  23000 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8362 Kč
$357
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento all inclusive rezort, vhodný pro rodiny s dětmi, má k dispozici wellness centrum s kompletními službami a pokoje a apartmá s výhledem na pláž Bavaro. Nabízí 4 bazény s barem uprostřed, saunu a profesionální animační tým, který se nepřetržitě stará o zábavní program včetně večerních představení. Grand Palladium Bavaro Resort & Spa má klimatizované pokoje a apartmá s bezplatnou satelitní TV a psacím stolem. Najdete v nich také oddělené posezení a masážní vanu. Ze soukromého balkonu nebo terasy budete mít výhled na oceán nebo na hotelový bazén a zahradu. Grand Palladium Bavaro Resort & Spa nabízí bazén, saunu a kompletně vybavenou posilovnu. Na místě se můžete věnovat šnorchlování, tenisu, windsurfingu nebo jízdě na kajaku. V rezortu je 5 samoobslužných restaurací, kde se podávají snídaně, obědy a večeře, 8 restaurací s výběrem à la carte, kam si lze zajít na večeři, a kolem 20 barů. Bavaro Grand Palladium je vzdálený 20 km od letiště Punta Cana. Jen 6 km to budete mít do parku Manatí, kam se můžete vydat za zábavou a procházkami upravenou dominikánskou zahradou. Za příplatek si lze v rezortu vypůjčit jízdní kola.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v případě předčasného odjezdu se platba nevrací. Upozorňujeme, že na vstup do wellness centra se vztahuje poplatek ve výši 10 USD na osobu a den. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter