Severní Amerika > Dominikánská republika > Punta Cana > Majestic Elegance - Punta Cana

Informace o Majestic Elegance - Punta Cana

Vítáme Vás na stránce Majestic Elegance - Punta Cana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Majestic Elegance - Punta Cana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Majestic Elegance - Punta Cana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Majestic Elegance - Punta Cana.

  • Majestic Elegance - Punta Cana

Majestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - HotelyMajestic Elegance - Punta Cana Punta Cana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Majestic Elegance - Punta Cana
Ulice:  Playa Bavaro
Město:  23000 Punta Cana
Země:  Dominikánská republika
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7905 Kč
$338
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento karibský plážový resort nabízí přímo na místě divadlo, 6 restaurací a 9 barů. V každém pokoji je alespoň jedna vířivka a plně vybavená koupelna se sprchou. Majestic Elegance - Punta Cana nabízí elegantní apartmá se zařízením z evropského mramoru. V každém je plazmová satelitní televize a DVD přehrávač. K dispozici je kávovar, minibar a psací stůl. V každém apartmá jsou samostatné dveře pro pokojovou službu. Některá apartmá mají vnitřní i venkovní vířivku. Majestic Elegance hostům nabízí přístup na hotelové golfové hřiště a do hotelového kasina. Dvě minuty chůze od apartmá je dětský klub s dozorem, kde lze hrát video hry. Hosté mohou využívat také bazén a wellness a provozovat vodní sporty. Klub Elegance je místem zábavy pouze pro dospělé, a má vlastní bazén a pláže. Kromě dalšího zařízení, nabízí klub i nadstandardní služby, jako jsou služby komorníka a volný přístup k internetu. Restaurace nabízí pestrý výběr pokrmů mezinárodní kuchyně. V některých hraje živá hudba a vstup je povolen pouze ve společenském oděvu. Punta Cana Majestic Elegance je 12 minut jízdy od parku Manati a do 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že při check-inu je třeba předložit kartu použitou při rezervaci. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter