Severní Amerika > Mexico > Mexico City > Hotel Casa Blanca

Informace o Hotel Casa Blanca

Vítáme Vás na stránce Hotel Casa Blanca na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Casa Blanca, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Casa Blanca, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Casa Blanca.

  • Hotel Casa Blanca

Hotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - HotelyHotel Casa Blanca Mexico City - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Casa Blanca
Ulice:  Lafragua 7 Colonia Tabacalera
Město:  06030 Mexico City
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1292 Kč
$54
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází ve finanční a kulturní čtvrti Mexico City. Můžete se těšit na relaxační zázemí a různá stravovací zařízení. Hotel stojí jen pár kroků od slavného bulváru Paseo de la Reforma a 10 minut chůze od náměstí Zócalo a katedrály. Hotel Casa Blanca se může pochlubit venkovním bazénem a fitness centrem. Hosté také ocení ochotný recepční personál, který může poskytnout užitečné informace o různých atrakcích a aktivitách v okolí. Restaurace Seibal v hotelu Casa Blanca podává k snídani i obědu mezinárodní kuchyni, a to jak formou bufetu, tak i à la carte. Na tradiční mexická jídla s bohatým výběrem vín a tequily si k obědu a večeři můžete zajít do restaurace Talavera. Po večeři si hosté mohou odpočinout při poslechu klavíru v lobby baru nebo si vychutnávat výhled na město z baru na terase.


Důležité informace

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek.

 
 
facebook g+ twitter