Austrálie > Fidži > Suva > Tanoa Plaza Hotel

Informace o Tanoa Plaza Hotel

Vítáme Vás na stránce Tanoa Plaza Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Tanoa Plaza Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Tanoa Plaza Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Tanoa Plaza Hotel.

  • Tanoa Plaza Hotel

Tanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - HotelyTanoa Plaza Hotel Suva - Pensionhotel - Hotely
Název:  Tanoa Plaza Hotel
Ulice:  Cnr Gordon And Malcolm Streets
Město:  Suva
Země:  Fidži
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2170 Kč
$210
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrubgdatrnlarzhja

Rychlý popis

Tanoa Plaza s krásným výhledem na přístav nebo město leží pouhých 700 metrů od přístavu Suva. Má venkovní bazén obklopený stromy, fidžijskou restauraci a bezplatné parkoviště. Tanoa Plaza Hotel se nachází 5 minut chůze od centra města Suva, Albert parku a blešího trhu Suva. Na mezinárodní letiště Nausori je to autem 35 minut. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizací a posezením. Každý disponuje také psacím stolem, minibarem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Tanoa Plaza poskytuje služby turistických informací, kde si můžete zajistit místní aktivity a rezervovat letenky. Hotel má recepci otevřenou 24 hodin denně, prádelnu pro hosty s službu hlídání dětí. Zest Restaurant podává à la carte jídla a specializuje se na kuchyni tichomořského pásu. Zest Bar servíruje širokou škálu koktejlů a místních i dovážených piv.

 
 
facebook g+ twitter