Austrálie > Fidži > Lautoka > Tanoa Waterfront Hotel

Informace o Tanoa Waterfront Hotel

Vítáme Vás na stránce Tanoa Waterfront Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Tanoa Waterfront Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Tanoa Waterfront Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Tanoa Waterfront Hotel.

  • Tanoa Waterfront Hotel

Tanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - HotelyTanoa Waterfront Hotel Lautoka - Pensionhotel - Hotely
Název:  Tanoa Waterfront Hotel
Ulice:  Marine Drive
Město:  Lautoka
Země:  Fidži
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2414 Kč
$234
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tanoa Waterfront Hotel v Lautoce je příhodnou zastávkou při cestě z Mamanuckého nebo Yasawského souostroví. Nachází se 25 minut jízdy od letiště Nadi a nabízí bazén a bezplatné parkování. Pokoje hotelu Waterfront Tanoa jsou prostorné, vybavené klimatizací, lednicí a osobním trezorem. K dispozici je i příslušenství na přípravu čaje a kávy, satelitní TV a fén. Hosté mohou relaxovat u venkovního bazénu nebo si zacvičit ve fitcentru. K zázemí hotelu Tanoa Waterfront patří i samoobslužná prádelna a internetový koutek. Restaurace Fins s výhledem na oceán podává tradiční fidžijské pokrmy a mezinárodní speciality. V nabídce baru Sunset jsou tropické koktejly a místní pivo a víno. Tanoa je dobrou základnou pro výlety do měst Rakiraki a Savusavu. V nedalekém centru města jsou bezcelní obchody a stánky s ručně vyráběným zbožím.


Důležité informace

Upozorňujeme, že za platbu kreditní kartou se účtuje 3% příplatek.

 
 
facebook g+ twitter