Asie > Hongkong > Hong Kong > Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong

Informace o Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong

Vítáme Vás na stránce Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong.

  • Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong

Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel LKF By Rhombus - Lan Kwai Fong
Ulice:  33 Wyndham Street
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5236 Kč
$1760
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel LKF By Rhombus (Lan Kwai Fong) se nachází v samém srdci pulzující čtvrti Lan Kwai Fong, pouhé 4 minuty chůze od stanice MRT Central, a nabízí 5hvězdičkové butikové ubytování v prostorných pokojích a apartmá s uměleckými díly, celoplošnými okny a výhledem na Hongkong. Pokoje i apartmá jsou vybavena klimatizací, TV s 42palcovou plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a kávovarem značky illy. K dispozici jsou také pohodlné polštáře plněné husím peřím a manželská postel velikosti King. Hotel LKF By Rhombus (Lan Kwai Fong) stojí 10 minut chůze od nejrůznějších galerií umění a významných obchodních budov. Od obchodního domu SOGO Hong Kong a ulice Temple Street vás dělí přibližně 3 km a 1 km je to k mezinárodnímu finančnímu centru. Cesta autem ze stanice letištního expresu Hong Kong Station trvá pouhých 5 minut. Během svého pobytu můžete aktivně odpočívat v dobře vybaveném fitness centru, nebo se zapsat na hodiny jógy. Součástí hotelu je i kadeřnický salon a pohodlí hostů dále zvyšuje zdarma dostupný denní tisk nebo služba čištění obuvi. Střešní Azure Restaurant Slash Bar podává moderní pokrmy mezinárodní kuchyně i lahodné koktejly.

 
 
facebook g+ twitter