Asie > Hongkong > Hong Kong > Grand Hyatt Hong Kong

Informace o Grand Hyatt Hong Kong

Vítáme Vás na stránce Grand Hyatt Hong Kong na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Hyatt Hong Kong, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Hyatt Hong Kong, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Hyatt Hong Kong.

  • Grand Hyatt Hong Kong

Grand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyGrand Hyatt Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Hyatt Hong Kong
Ulice:  1 Harbour Road
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6543 Kč
$2240
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní hotel Grand Hyatt Hong Kong se nachází 5 minut pěšky od stanice metra Wanchai a přístavního mola trajektů Star Ferry. Hotel je přímo spojený s kongresovým centrem a výstavištěm HKCEC a nabízí vyhřívaný 50metrový venkovní bazén, wellness a elegantní pokoje s francouzskými okny s výhledem na přístav Victoria. V celém hotelu funguje bezplatné Wi-Fi. Pokoje jsou moderní a mají bezplatné Wi-Fi, kabelovou/satelitní TV se 42palcovou plochou obrazovkou, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. V mramorové koupelně je samostatná vana, kde si můžete dát odpočinkovou koupel. Všechny pokoje mají chytrý telefon s 4G internetem, neomezenými místními a mezinárodními hovory do USA, Velké Británie, Austrálie, Singapuru a do pevninské Číny zdarma. Grand Hyatt Hong Kong je situován necelý 1 km od nákupního centra Pacific Place, náměstí Times Square a čtvrtí Lan Kwai Fong i Soho. Na letiště Chek Lap Kok je to odtud 40 minut autem. Dobře vybavené sportovní centrum má kurty na tenis a raketbal a nepřetržitě otevřené fitness studio. Personál na přepážce s turistickými informacemi pro vás zajistí prohlídky města a pronájem aut. Restaurace One Harbour Road podává pokrmy kantonské kuchyně a restaurace Grissini nabízí jídla italské kuchyně. V dalších hotelových restauracích se připravují pokrmy mezinárodní a japonské kuchyně. V barech Tiffin a Champagne očekávejte bohatý výběr nápojů a každovečerní živou zábavu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že u vodní promenády nyní probíhají stavební práce, které mohou být občas z hotelu viditelné nebo slyšitelné.

 
 
facebook g+ twitter