Asie > Hongkong > Hong Kong > J Plus Hotel by YOO

Informace o J Plus Hotel by YOO

Vítáme Vás na stránce J Plus Hotel by YOO na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu J Plus Hotel by YOO, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt J Plus Hotel by YOO, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro J Plus Hotel by YOO.

  • J Plus Hotel by YOO

J Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - HotelyJ Plus Hotel by YOO Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  J Plus Hotel by YOO
Ulice:  No. 1 - 5 Irving Street
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3881 Kč
$1301
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrutrnlarzhja

Rychlý popis

J Plus Hotel by YOO je prvním asijským hotelem, který navrhl oceněný designér Philippe Starck. Ve vstupní hale nabízí bezplatné nápoje, odpolední moučníky i večerní posezení u vína. Tento hotel byl zrekonstruovaný v roce 2014 a je zdoben graffiti a čtyřmi barevnými prvky (zasněnou růžovou, veselou mandarinkovou, sluneční žlutou a klidnou modrou). V každém studiu nebo apartmá jsou ručně vyrobené plyšové koberce. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. J Plus Hotel by YOO stojí v pulzující čtvrti Causeway Bay, 10 minut chůze od stylových obchodů na ulici Hysan Avenue a čtvrti Lee Gardens. Na stanici MTR Causeway Bay je to přibližně 600 metrů a 220 metrů vás dělí od obchodního domu SOGO. Prostorné klimatizované pokoje jsou zařízené v uklidňujících krémových odstínech a mají plně vybavený kuchyňský kout. Všechny jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. V mramorové koupelně je k dispozici sprcha s teplou vodou. Hosté mohou zdarma využívat smartphone zařízení (včetně neomezených místních hovorů a mezinárodních hovorů do určených zemí, neomezeného datového připojení 3G, Wi-Fi hotspotu, elektronického průvodce a slev). Ve vstupní hale se denně podává kontinentální snídaně.


Důležité informace

Hostům, kteří vyžadují přistýlku, bude poskytnuta vysouvací postel. Za přistýlky je účtován příplatek. ==== Za pořádání večírku/akce je účtován příplatek. ==== Při check-inu v den příjezdu je nutné za účelem ověření předložit stejnou kreditní kartu použitou k platbě. ==== Děti do 3 let mohou využít stávající postele. Kontaktujte prosím hotel při rezervaci prostřednictvím zvláštních požadavků.

 
 
facebook g+ twitter