Asie > Katar > Doha > Wyndham Grand Regency Doha

Informace o Wyndham Grand Regency Doha

Vítáme Vás na stránce Wyndham Grand Regency Doha na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Wyndham Grand Regency Doha, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Wyndham Grand Regency Doha, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Wyndham Grand Regency Doha.

  • Wyndham Grand Regency Doha

Wyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - HotelyWyndham Grand Regency Doha Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Wyndham Grand Regency Doha
Ulice:  Al Sadd Area
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2158 Kč
424 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Příjemný butikový hotel Wyndham Grand Regency stojí v centru města Dauhá a nabízí luxusní ubytování. Sídlí v maurské budově a jeho součástí je bazén s vířivkou ve dvoře a dobře vybavená posilovna. Wyndham Grand Regency Hotel-Doha má pokoje zařízené měkkými koberci, velkými postelemi, satelitní TV a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Ve vlastní koupelně je pro hosty zdarma k dispozici župan a pantofle. Prvotřídní pokrmy od fusion kuchyně Dálného východu po marockou kuchyni si hosté mohou vychutnat v jedné z hotelových restaurací. Součástí hotelu je také Al Kut Lounge podávající evropské pečivo a různé druhy kávy. V nabídce nenajdete žádné alkoholické nápoje. Personál recepce s nepřetržitým provozem vám může pomoci naplánovat prohlídky známého muzea islámského umění nebo pevnosti Al Koot. Wyndham Grand Regency Hotel je od obou těchto míst vzdálen 10 minut jízdy. Hotelové parkoviště je možné využívat zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotel má právo provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty k zajištění rezervace. V případě pozdního zrušení rezervace nebo nedostavení se vám ubytování nevrátí platbu.

 
 
facebook g+ twitter