Asie > Katar > Doha > Grand Regal Hotel

Informace o Grand Regal Hotel

Vítáme Vás na stránce Grand Regal Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Regal Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Regal Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Regal Hotel.

  • Grand Regal Hotel

Grand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyGrand Regal Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Regal Hotel
Ulice:  Ras Abu Abboud Street
Město:  22057 Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1526 Kč
300 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grand Regal Hotel nabízí venkovní bazén, saunu a různé masáže. Nachází se v blízkosti nábřežní promenády Corniche, pouhých 5 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dauhá. Všechny hotelové pokoje jsou ladné do příjemných zemitých barev a vybavené TV s plochou obrazovkou i křesly v obývací části. Každý má odhlučněná okna, dobře zásobený minibar a zařízení pro přípravu čaje a kávy. Hosté mohou relaxovat v sauně nebo vířivce či si zacvičit v dobře vybaveném fitness centru. Na koktejly a nealkoholické nápoje můžete zajít do elegantního a neformálního baru hotelu Grand Regal. Grand Regal Hotel stojí 1 km od přístavu v Dauhá. Na tržiště Waqif dojedete za 5 minut.


Důležité informace

Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. Po rezervaci mohou hosté kontaktovat hotel ohledně asistence s vízy. Kontaktní údaje najdete v e-mailu s potvrzením rezervace.

 
 
facebook g+ twitter