Asie > Libanon > Jounieh > Reston Hotel

Informace o Reston Hotel

Vítáme Vás na stránce Reston Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Reston Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Reston Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Reston Hotel.

  • Reston Hotel

Reston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyReston Hotel Jounieh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Reston Hotel
Ulice:  Maameltein Sea Road, before Teleferique, Jounieh
Město:  1200 Jounieh
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2060 Kč
$89
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento plážový hotel se nachází 22 km od Bejrútu a nabízí výhled na záliv Jounieh, prostorné pokoje a hotelovou restauraci. Casino du Liban, jediné místo v Libanonu, kde je povolen hazard, je vzdálen 5 minut jízdy. Reston nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, minibarem a pracovním stolem. Každý z nich je jednoduše zařízen v moderním stylu a nabízí dlážděné podlahy a vlastní koupelnu. Reston Hotel provozuje restauraci, kde se podávají snídaně formou bufetu. K restauraci dojdete velkými mramorovými chodbami. Reston se nachází 10 minut chůze od různých kaváren a restaurací podávajících mořské plody. Personál 24hodinové recepce vám může zajistit pronájem auta či dopravu na letiště Rafic Hariri, které je vzdálené 20 km. Socha Panny Marie Libanonské v městečku Harissa je vzdálena 15 minut jízdy.


Důležité informace

Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letiště. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. Po provedení rezervace vám hotel může zajistit vízum. V případě zájmu se prosím obraťte přímo na hotel prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v emailu s potvrzením rezervace.

 
 
facebook g+ twitter