Asie > Libanon > Jounieh > Hollywood Inn Boutique Hotel

Informace o Hollywood Inn Boutique Hotel

Vítáme Vás na stránce Hollywood Inn Boutique Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hollywood Inn Boutique Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hollywood Inn Boutique Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hollywood Inn Boutique Hotel.

  • Hollywood Inn Boutique Hotel

Hollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - HotelyHollywood Inn Boutique Hotel Jounieh - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hollywood Inn Boutique Hotel
Ulice:  Near Casino Du Liban
Město:  1200 Jounieh
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1658 Kč
$71
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní butikový hotel ve městě Jounieh má střešní sushi restauraci a bazén s panoramatickým výhledem na Středozemní moře. Nachází se 100 metrů od pláže Jounieh a kasina Du Liban. Čtyřhvězdičkový Hollywood Inn má elegantně zařízené pokoje a apartmá v příjemných barvách. Jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Hollywood Inn má restauraci, která podává bohatou místní kuchyni. V kavárně si v průběhu celého dne můžete dát studené nápoje a lehké občerstvení. Ve společných prostorách je Wi-Fi připojení zdarma. Lanovky vyvezou hosty Hollywood Inn ke svatyni v Harisse. Hotel leží 15 km od jeskyně Jeita a 29 km od mezinárodního letiště v Bejtrútu. K dispozici je bezplatné parkoviště.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter