Asie > Libanon > Bejrút > Bella Riva Hotel

Informace o Bella Riva Hotel

Vítáme Vás na stránce Bella Riva Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bella Riva Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bella Riva Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bella Riva Hotel.

  • Bella Riva Hotel

Bella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - HotelyBella Riva Hotel Bejrút - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bella Riva Hotel
Ulice:  Manara, Caracass Street
Město:  21220 Beirut
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1305 Kč
$56
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdarotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v poklidné ulici ve čtvrti Manara, pouhých 200 metrů od promenády na pobřeží Středozemního moře a 5 minut chůze od ulice Hamra, a nabízí prostorné pokoje s balkonem i bezplatné soukromé parkoviště. Bella Riva Suites Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, satelitní TV, minibarem a bezpečnostní schránkou. Součástí některých pokojů je kompletně vybavená kuchyň a soukromý balkon. V poklidné části vstupní haly je umístěná restaurace Bella Riva, která připravuje pokrmy evropské a středovýchodní kuchyně. K dispozici je také kavárna podávající teplé nápoje a lehké občerstvení. Hotel zajišťuje službu praní i čištění oděvů. Personál turistických informací vás seznámí s okolními zajímavostmi a zajistí pro vás pronájem aut. Bella Riva Suite Hotel stojí 10 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Rafíka Harírího a pouhých 5 minut chůze od nákupní a zábavní čtvrti Hamra.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti. Upozorňujeme, že v zájmu ověření platnosti bude na poskytnuté kreditní kartě provedena blokace částky odpovídající ceně 1 noci.

 
 
facebook g+ twitter