> > > Hilton Curacao

Informace o Hilton Curacao

Vítáme Vás na stránce Hilton Curacao na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Curacao, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Curacao, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Curacao.

  • Hilton Curacao

Hilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - HotelyHilton Curacao - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Curacao
Ulice:  John F Kennedy Boulevard
Město:  2133 Willemstad
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4144 Kč
$179
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází ve městě Willemstad v Curaçau a nabízí vlastní potápěčské centrum, exkurze a 2 restaurace i 2 bary. Součástí hotelu je také kasino, wellness centrum a 2 soukromé pláže s bílým pískem. Curaçao Hilton umožňuje potápění, šnorchlování a jízdu na kajaku v bezprostředním okolí. Na místě lze sjednat půjčení auta a navštívit kavárnu nebo obchod se suvenýry. Nechybí ani bazén a posilovna. Součástí pokojů v hotelu Hilton Curaçao je soukromý balkon s výhledem na ostrov nebo na oceán. Dále v nich najdete budík, lednici a LCD TV s plochou obrazovkou. Tento hotel se nachází hned vedle budovy World Trade Centra Curaçao u zálivu Piscaderabaai. Do historického centra Willemstadu dojedete za 5 minut autem.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtovaný příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že v současné době probíhá rekonstrukce společných prostor hotelu včetně lobby a baru. Hosté mohou zaznamenat nepatrně zvýšenou hladinu hluku.

 
 
facebook g+ twitter