Austrálie > Nová Kaledonie > Ilot Maitre > L'Escapade Îlot Maître

Informace o L'Escapade Îlot Maître

Vítáme Vás na stránce L'Escapade Îlot Maître na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu L'Escapade Îlot Maître, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt L'Escapade Îlot Maître, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro L'Escapade Îlot Maître.

  • L'Escapade Îlot Maître

L'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - HotelyL'Escapade Îlot Maître Ilot Maitre - Pensionhotel - Hotely
Název:  L'Escapade Îlot Maître
Ulice:  Bp 4918
Město:  98847 Ilot Maitre
Země:  Nová Kaledonie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4601 Kč
22076 F
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

L'escapade Îlot Maître se vznáší nad tyrkysově modrou lagunou a nabízí ubytování s úchvatným výhledem do zahrady a na moře. Ubytování má přístup na pláž a venkovní bazén s restaurací. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, posezením a koupelnou. Pro aktivní hosty je zde k dispozici centrum vodních sportů. V restauraci se na snídaně, obědy a večeře podávají pokrmy místní kuchyně. L'Escapade Ilot Maître leží 30 minut od města Noumea. Na ostrov je možné se dostat hotelovou lodí.


Důležité informace

Upozorňujeme, že bazén v Escapade Island Resortu bude od 3. do 21. července 2017 uzavřen z důvodu každoroční údržby Hotelová loď Coral Palms se 100 místy na sezení bude od 3. června do 21. července 2017 na každoroční údržbě v suchém doku. Během těchto tří týdnů bude doprava na ostrov a z ostrova zajišťována lodí Stabicraft s 12 místy na sezení a celkovou kapacitou pro 24 osob. Upozorňujeme že od 3. do 21. července 2017 bude doprava zajišťována lodí s 12 místy na sezení a celkovou kapacitou pro 24 lidí. Upozorňujeme, že od 1. října 2016 do 28. února 2017 vyplouvají lodě v následujících časech: - do/z města Port Moselle: 9:00, 11:30, 15:30, 17:30, - do/z Escapade Resortu: 10:00, 14:00, 16:00, 18:00, Od 1. března 2017 do 30. září 2017: - do/z města Port Moselle: 9:00, 11:30, 15:30, 16:30, - do/z Escapade Resortu: 10:00, 14:00, 16:00, 17:00. Doprava navíc v pátek a sobotu: - do/z města Port Moselle: 19:00, - do/z Escapade Resortu: 23:00. Informujte prosím ubytování L'Escapade Îlot Maître o počtu ubytovaných hostů v každém pokoji. Tuto informaci můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků, nebo hotel kontaktovat přímo. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím L'Escapade Îlot Maître o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter