Asie > Singapur > Singapur > Grand Park Orchard

Informace o Grand Park Orchard

Vítáme Vás na stránce Grand Park Orchard na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Park Orchard, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Park Orchard, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Park Orchard.

  • Grand Park Orchard

Grand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - HotelyGrand Park Orchard Singapur - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Park Orchard
Ulice:  270 Orchard Road
Město:  238857 Singapore
Země:  Singapur
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3905 Kč
$220
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Grand Park Orchard sídlí v ikonické budově na bulváru Orchard Road v Singapuru. Nabízí fitcentrum, venkovní bazén a pokoje a apartmá s Wi-Fi i kabelovým internetem zdarma. Hosté mohou bezplatně vyžívat chytré telefony s neomezenými datovými službami (3G síť) a zdarma telefonovat (v rámci Singapuru a do vybraných cizích zemí). Přijímají se i platby kartami Union Pay. Pokoje a apartmá se vyznačují interiéry laděnými do uklidňujících krémových a neutrálních tónů s prvky z tmavého dřeva a kůže. Všechny jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, dokovací stanicí pro iPod a příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. Standardem je také koupelnou s pantoflemi a toaletními potřebami zdarma. Hotel Grand Park Orchard se nachází v bezprostřední blízkosti nákupní pasáže Knightsbridge a 10 minut chůze od stanic rychlodráhy MRT Somerset a Orchard. Na druhé straně bulváru mohou hosté navštívit luxusní nákupní centra Paragon, Takashimaya a ION Orchard. Personál hotelu je příjemný a hovoří plynně čínsky a anglicky. V hotelu nechybí ani business centrum a směnárna. K dispozici je i venkovní bar Canary s nabídkou koktejlů.


Důležité informace

V sesterském zařízení Spa Park Asia, které je dostupné bezplatnou kyvadlovou dopravou, jsou poskytovány nejrůznější wellness služby. Podrobnosti si vyžádejte přímo od hotelu. Upozorňujeme, že hotel nabízí hostům možnost bezplatného využívání chytrého telefonu včetně neomezených daty 3G, místního volání i volání do 27 zemí.

 
 
facebook g+ twitter