Asie > Singapur > Singapur > Hotel Fort Canning

Informace o Hotel Fort Canning

Vítáme Vás na stránce Hotel Fort Canning na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Fort Canning, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Fort Canning, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Fort Canning.

  • Hotel Fort Canning

Hotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - HotelyHotel Fort Canning Singapur - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Fort Canning
Ulice:  11 Canning Walk
Město:  178881 Singapore
Země:  Singapur
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4706 Kč
$266
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový Hotel Fort Canning je zařízen v koloniálním stylu a má bezplatné Wi-Fi, 2 venkovní bazény a exkluzivní polštářové menu. Tento hotel podává v soukromém lounge večerní nápoje od 18:00 do 19:00 zdarma a poskytuje neplacené parkování pro všechny hosty. Hotel Fort Canning je obklopen svěží zelení historického parku a je vzdálen 2 minuty chůze od parku Fort Canning a 8 minut chůze od Orchard Road. Centrum zábavy Clarke Quay je vzdálené 5 minut jízdy. Hotel Fort Canning poskytuje elegantní klimatizované pokoje s dřevěnými podlahami, satelitní a kabelovou HD TV a krásný výhled na park nebo město. Ve všech pokojích najdete také příslušenství pro přípravu čaje a kávy i dokovací stanici pro iPod. Župany jsou k dispozici na vyžádání. Hosté si mohou zacvičit ve fitness centru nebo se vykoupat v bazénech, které jsou napuštěny minerální vodou ošetřenou čistícím systémem od NASA. Salon podává po celý den jídla asijské kuchyně, západní a místní speciality.


Důležité informace

Cena za snídaně pro děti: - do 3 let - zdarma, - od 4 do 12 let - 14,71 SGD netto, - starší 13 let - 29,42 SGD netto. Upozorňujeme, že zkrácení pobytu při příjezdu vyústí v pokutu v hodnotě celkové ceny rezervace včetně GST a servisního poplatku.

 
 
facebook g+ twitter