Austrálie > Vanuatu > Port-Vila > Iririki Island Resort & Spa

Informace o Iririki Island Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Iririki Island Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Iririki Island Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Iririki Island Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Iririki Island Resort & Spa.

  • Iririki Island Resort & Spa

Iririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - HotelyIririki Island Resort & Spa Port-Vila - Pensionhotel - Hotely
Název:  Iririki Island Resort & Spa
Ulice:  Port Vila
Město:  678 Port Vila
Země:  Vanuatu
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5630 Kč
27211VT
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfrpthusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Iririki Island Resort & Spase se rozprostírá na 28 hektarech tropických pozemků, 3 minuty plavby trajektem od města Port Vila, a nabízí 2 venkovní bazény, bezplatné Wi-Fi, soukromou pláž a luxusní wellness centrum Iririki Day Spa a Jewel Casino. K dispozici je řada druhů ubytování od stylu tradičního po moderní samostatné pokoje a apartmány se soukromým balkonem a panoramatickým výhledem na moře, zahradu nebo bazén. Některé apartmány mají také vířivku. Rezort má 4 restaurace, ve kterých se podávají pokrmy kuchyně evropské, blízkého východu a asijské. Bar & Cafe Infinity nabízí lehké občerstvení a exotické koktejly a do baru a kavárny Sunset si můžete zajít na drink a neformální jídlo. Pro formálnější příležitosti je zde luxusní restaurace Azure, ve které se připravují místní speciality obohacené mezinárodním vlivem. V Jewel Casinu můžete stolovat i pozdě v noci anebo si sem zajít na neformální oběd a kvalitní nápoje. Zdarma zde můžete využívat všechno nemotorizované vybavení pro vodní sporty a dětský klub. Místní trhy, obchody a restaurace se nachází ve městě Port Vila, které je dostupné trajektem zdarma 24 hodin denně.


Důležité informace

Upozorňujeme, že ubytování přijímá pouze platby v místní měně Vatu nebo v AUD. Uvedená částka v jakékoliv jiné měně je pouze orientační a vychází ze směnného kurzu daného dne. Vzhledem k rozdílům ve směnných kurzech se může cena ubytování při platbě v místní měně nebo kreditní kartou lišit. Pro rezervaci pokojů na více než 5 nocí obdržíte od rezortu kredit ve výši 200 AUD, které můžete použít na potraviny, nápoje a lázeňské procedury. Nabídka platí do 31. března 2018.

 
 
facebook g+ twitter