Asie > Vietnam > Hanoj > Sofitel Legend Metropole Hanoi

Informace o Sofitel Legend Metropole Hanoi

Vítáme Vás na stránce Sofitel Legend Metropole Hanoi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Legend Metropole Hanoi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Legend Metropole Hanoi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Legend Metropole Hanoi.

  • Sofitel Legend Metropole Hanoi

Sofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - HotelySofitel Legend Metropole Hanoi Hanoj - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Legend Metropole Hanoi
Ulice:  15 Ngo Quyen Street
Město:  Hanoi
Země:  Vietnam
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
7487 Kč
$323
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sofitel Legend Metropole se nachází v centru Hanoje, nedaleko historického centra města, je umístěný v budově z roku 1901, která je historickou luxusní památkou, a nabízí relaxační wellness služby, nepřetržitě dostupnou pokojovou službu i vyhřívaný bazén. Pětihvězdičkový hotel Sofitel Legend Metropole stojí pouhých 160 metrů od proslulé budovy hanojské opery a necelých 500 metrů od malebného jezera Hoan Kiem. Z pokojů dodnes dýchá původní velkolepost hotelu a jejich zařízení se vyznačuje elegantním neoklasicistním nebo klasickým francouzským stylem. Všechny pokoje jsou plně klimatizované a jejich součástí je zdarma dostupný internet i TV s plochou obrazovkou. Ve wellness centru Le Spa du Metropole si hosté mohou dopřávat kombinaci východních a západních procedur, masáže i ošetření celého těla. K dispozici je také dobře vybavené fitness centrum So Fit poskytující cvičební lekce. V hotelu nechybí business centrum ani obchod se suvenýry. V restauraci Spice Garden se soukromou jídelnou a venkovní terasou se připravují speciality asijské a vietnamské kuchyně. Stravovat se lze také v restauracích Angelina Italian Restaurant and Lounge a Le Beaulieu French Restaurant. Na drinky můžete chodit do hned 3 hotelových barů.

 
 
facebook g+ twitter