Informace o Hotel le Belvédère

Vítáme Vás na stránce Hotel le Belvédère na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel le Belvédère, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel le Belvédère, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel le Belvédère.

  • Hotel le Belvédère

Hotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - HotelyHotel le Belvédère Moustiers-Sainte-Marie - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel le Belvédère
Ulice:  Avenue de Lerins
Město:  04360 Moustiers-Sainte-Marie
Okres:  Alpes-de-Haute-Provence
Kraj:  Provensálsko-Alpy-Azurové pobřeží
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1483 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel le Belvédère stojí u Musée de la Fayence v centru městečka Moustiers-Sainte-Marie, které je známé díky své keramice a proslulé visící hvězdě, a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na hory nebo vesnici. Všechny pokoje mají TV a vlastní koupelnu se sprchou. Každý den se podává kontinentální snídaně. Na regionálních specialitách si můžete pochutnat v hotelové restauraci, která má terasu s výhledem na hory. Hotel Le Belvédère nabízí také neplacené soukromé parkoviště. Za 15 minut odtud dojedete k plážím u jezera Sainte-Croix. Mezi oblíbené aktivity v regionu patří pěší turistika, jízda na horském kole a jízda na kajaku.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel le Belvédère o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter