> > > Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Informace o Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Aitutaki Lagoon Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aitutaki Lagoon Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aitutaki Lagoon Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aitutaki Lagoon Resort & Spa.

  • Aitutaki Lagoon Resort & Spa

Aitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyAitutaki Lagoon Resort & Spa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aitutaki Lagoon Resort & Spa
Ulice:  Motu Akitua, Aitutaki
Město:  000 Arutanga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6734 Kč
$482
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní rezort se nachází na svém vlastním ostrově. Nabízí bungalovy u pláže nebo nad vodou s panoramatickým výhledem na lagunu Aitutaki. K vybavení patří restaurace, bar, denní lázně a bazén na pláži. Všechny bungalovy mají klimatizaci, satelitní TV, DVD přehrávač, lednici a verandu s lehátky. K dispozici jsou také bungalovy s venkovními sprchami a přímým vstupem do laguny. Každé ráno se podává kontinentální snídaně s čerstvým ovocem, pečivem, cereáliemi, džusem, čajem a kávou. Hosté hotelu Aitutaki Lagoon Resort mohou zdarma využít stand-up paddle board, kajaky, kánoe, šnorchlování a zúčastnit se kulturních aktivit. Flying Boat Beach Bar & Grill poskytuje výhled na Sunset Beach. Restaurace Bounty nabízí mořské plody a k nim degustační menu s víny. Ve wellness centru jsou k dispozici masáže, sauna a vířivka. Aitutaki Lagoon Resort & Spa je situován jen 2 minuty autem od malého soukromého trajektu, který vyplouvá z hlavního ostrova Aitutaki. Letiště Rarotonga je od rezortu Aitutaki vzdálené 45 minut letu.


Důležité informace

Informujte prosím Aitutaki Lagoon Resort & Spa o předpokládaném čase svého příjezdu a poskytněte údaje o svém letu. Tyto informace můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků nebo ubytování kontaktovat přímo. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že při platbě kreditní kartou se účtuje poplatek ve výši 4 %. K dispozici je také doprava na letiště. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím Aitutaki Lagoon Resort & Spa předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že v Aitutaki Lagoon Resort & Spa se nelze ubytovat s dětmi mladšími 16 let. Informujte prosím Aitutaki Lagoon Resort & Spa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter