Asie > Macao > Macau > Conrad Macao, Cotai Central

Informace o Conrad Macao, Cotai Central

Vítáme Vás na stránce Conrad Macao, Cotai Central na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Conrad Macao, Cotai Central, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Conrad Macao, Cotai Central, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Conrad Macao, Cotai Central.

  • Conrad Macao, Cotai Central

Conrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - HotelyConrad Macao, Cotai Central Macau - Pensionhotel - Hotely
Název:  Conrad Macao, Cotai Central
Ulice:  At Sands Cotai Central, Cotai Strip
Město:  Macau
Země:  Macao
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3243 Kč
$1087
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrunorotrnlarzhja

Rychlý popis

Conrad Macao je hotel situovaný v oblasti Cotai Strip v rezortu Sand Cotai. Nabízí luxusní pokoje s výhledem na bazén nebo na město, 4 restaurační zařízení, posilovnu a wellness centrum. K dispozici je soukromé neplacené parkoviště. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od kasin, různých obchodů a zajímavostí, a jen 5 minut jízdy od mezinárodního letiště v Macau. K terminálu trajektů Macao Taipa lze dojet za 8 minut a do města Macau za 13 minut. Conrad Macao poskytuje ubytování v elegantních a prostorných pokojích s francouzskými okny. Pokoje zahrnují posezení, HD TV s plochou obrazovkou, dokovací stanici pro iPod a kávovar Nespresso. Ve vlastní koupelně je dvojité umyvadlo, sprchový kout a vana. Po dlouhém dni stráveném venku mohou hosté relaxovat ve wellness centru Bodhi, které nabízí mnoho různých procedur a terapií. Ve fitness centru je pak k dispozici vířivka, sauna a parní sauna. V restauraci Grand Orbit se podávají mezinárodní pokrmy. Dynasty 8 nabízí různé čínské lahůdky. Do baru ve vstupní hale si můžete zajít na odpolední čaj nebo večerní koktejly.

 
 
facebook g+ twitter