Asie > Libanon > Bcharré > Bauhaus Motel

Informace o Bauhaus Motel

Vítáme Vás na stránce Bauhaus Motel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bauhaus Motel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bauhaus Motel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bauhaus Motel.

  • Bauhaus Motel

Bauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - HotelyBauhaus Motel Bcharré - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bauhaus Motel
Ulice:  Rue Gibran Khalil Gibran
Město:  0000 Bcharré
Země:  Libanon
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1209 Kč
$51
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento levný hotel se nachází v Bcharré a má výhled na hory Cedar a údolí Quadisha. Nabízí bezplatné Wi-Fi a prostorné společné ložnice. Hotel se nachází 5 minut jízdy od lesa Cedars. Bauhaus Motel poskytuje ubytování ve světle zařízených pokojích s topením a dlážděnými podlahami. K dispozici je také společenský salon se satelitní TV, sdílená koupelna a sdílená kuchyň. Součástí je společná kuchyň Personál nepřetržitě otevřené recepce pro vás zajistí pěší túry nebo paragliding v 5 minut jízdy autem vzdáleném posvátném údolí Qannoubine. Během svého pobytu se můžete také kochat výhledem z hotelové terasy. Bauhaus stojí 10 minut chůze od několika místních restaurací a supermarketů. Muzeum Gibran Khalil Gibran je vzdáleno 1 km.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter