Evropa > Chorvatsko > Chorvatsko > Chorvatsko > Orebić > Boutique Hotel Adriatic - Adults Only

Informace o Boutique Hotel Adriatic - Adults Only

Vítáme Vás na stránce Boutique Hotel Adriatic - Adults Only na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Boutique Hotel Adriatic - Adults Only, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Boutique Hotel Adriatic - Adults Only, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Boutique Hotel Adriatic - Adults Only.

  • Boutique Hotel Adriatic - Adults Only

Boutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - HotelyBoutique Hotel Adriatic - Adults Only Orebić - Pensionhotel - Hotely
Název:  Boutique Hotel Adriatic - Adults Only
Ulice:  Šetalište Kneza Domagoja 8
Město:  20250 Orebić
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2245 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Boutique Hotel Adriatic určený pouze pro dospělé sídlí v budově ze 17. století u Jaderského moře, v centru města Orebić na poloostrově Pelješac. Má restauraci á la carte, vinný sklípek a nabízí bezplatné kabelové připojení k internetu a klimatizované pokoje se starožitným nábytkem. Všechny pokoje mají výhled na moře, satelitní LCD TV a dřevěné podlahy. Některé mají kamenné obklady na stěnách a balkon. Součástí všech je vlastní koupelna se sprchou, toaletními potřebami zdarma a fénem. Hosté mohou ochutnat místní speciality v hotelové restauraci Starý kapitán nebo ve vinném sklípku vzorky nejlepších vín z regionu Pelješac. Vodní sporty můžete provozovat v bezprostřední blízkosti. Personál zařízení může také zajistit výlety do Medjugorje, Dubrovníku a na ostrovy Mljet a Korčula. Nejbližší obchod s potravinami je ve vzdálenosti 100 metrů. Autobusové nádraží a přístaviště trajektů s častými spoji do Dominče na ostrově Korčula jsou odtud do 5 minut chůze. Město Ston se nachází 55 km a Dubrovnik 110 km od hotelu Adriatic.

Zajímavosti v okolí

Gradac20 kmGradac pláže
Makarska38 kmMakarska riviéra
Ston45 kmSton hradby
Brela49 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter