Informace o Hotel Swiss Star

Vítáme Vás na stránce Hotel Swiss Star na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Swiss Star, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Swiss Star, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Swiss Star.

  • Hotel Swiss Star

Hotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - HotelyHotel Swiss Star Wetzikon - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Swiss Star
Ulice:  Grubenstrasse 5
Město:  8620 Wetzikon
Okres:  Švýcarsko
Kraj:  Švýcarsko
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3272 Kč
125 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresptitsvrufitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Swiss Star byl postavený v roce 2012 a stojí 1 km od centra města Wetzikon. Nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Hotelová restaurace podává švýcarská a mezinárodní jídla i speciality z grilu. Ve všech pokojích najdete minibar, psací stůl a placené televizní programy. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a župany. Relaxovat můžete pak na slunné hotelové terase a zacvičit v posilovně. V baru se servíruje celá škála různých nápojů a denní snídani si můžete sníst v soukromí pokoje. K dispozici jsou také obědové balíčky. Vlakové nádraží je 500 metrů daleko. Swiss Star Hotel leží asi 30 km od Curychu a k jezeru Pfäffikersee dojedete do 10 minut autem. Venkovní parkování na místě je zdarma a parkování v garáži je možné za příplatek.

Zajímavosti v okolí

Gailingen43 kmGailingen am Hochrhein Bodamské jezero
Kostnice50 kmKostnice lázně
 
 
facebook g+ twitter