Asie > Irák > Arbil > Divan Erbil Hotel

Informace o Divan Erbil Hotel

Vítáme Vás na stránce Divan Erbil Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Divan Erbil Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Divan Erbil Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Divan Erbil Hotel.

  • Divan Erbil Hotel

Divan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - HotelyDivan Erbil Hotel Arbil - Pensionhotel - Hotely
Název:  Divan Erbil Hotel
Ulice:  Gulan Street
Město:  44001 Erbil
Země:  Irák
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5453 Kč
$220
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Divan Erbil Hotel se nachází na ulici Gulan v Erbilu a nabízí luxusní klimatizované pokoje s nepřetržitě dostupnou pokojovou službou. Hotel je obklopený zahradami a stojí přímo naproti parku Sami Abdul-Rahmana, největšího parku v Erbilu. Pokoje s výhledem do parku nebo na město mají moderní a elegantní zařízení. Každý pokoj nabízí TV s plochou obrazovkou, minibar a dokovací stanici pro iPod. Každé apartmá má samostatný obývací pokoj s plyšovou pohovkou. Restaurace Seasons podává kuchyni středního východu, mezinárodní a turecké pokrmy a restaurace Qi 21 nabízí japonskou kuchyni. Hosté si mohou odpočinout a vychutnat si své koktejly v baru Chopin a Saray Lounge. Zacvičit si můžete v posilovně. Na recepci si můžete zajistit službu žehlení a praní prádla. Na požádání lze zajistit dopravu na letiště. Jen 15 km od hotelu je citadela, známá díky svým trhům a antické architektuře. Divan Erbil Hotel leží 10 minut jízdy od parku Hawler a od mezinárodního letiště Erbil. Doprava z letiště je k dispozici za příplatek.


Důležité informace

Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou. Upozorňujeme, že hotel si při platbě kreditní kartou účtuje 2,5 % z celkové částky rezervace na pokrytí bankovních poplatků.

 
 
facebook g+ twitter