Evropa > Švýcarsko > Schwyz > March > Lachen > Hotel Bären

Informace o Hotel Bären

Vítáme Vás na stránce Hotel Bären na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bären, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bären, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bären.

  • Hotel Bären

Hotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - HotelyHotel Bären Lachen - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bären
Ulice:  Marktstrasse 9
Město:  8853 Lachen
Okres:  March
Kraj:  Schwyz
Země:  Švýcarsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3502 Kč
145 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithururotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bären se nachází ve městě Lachen, pouhých 150 metrů od curyšského jezera Obersee. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, luxusní restauraci, stolování na terase a odpočinkový bar. Restaurace podává široký výběr jídel mezinárodní a švýcarské kuchyně, připravených ze sezónních surovin. Přes den je v nabídce jídlo o 4 chodech a večeři si můžete vybrat z nabídky à la carte. Bären Hotel má všechny pokoje s malým posezením, kabelovou TV a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami. Jezero je skvělým místem ke koupání a procházkám. Lodní výlety po jezeře a do Curychu si můžete objednat v přístavu, vzdáleném 150 metrů. Na místě je k dispozici soukromé garážové parkování. Železniční stanice Lachen je vzdálena 5 minut chůze a do Curychu dojedete za 25 minut po dálnici č. 3. Na letiště jede vlaková linka S2.


Důležité informace

Plánujete-li příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom ubytování předem. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter