Afrika > Mauricius > Belle Mare > Constance Belle Mare Plage

Informace o Constance Belle Mare Plage

Vítáme Vás na stránce Constance Belle Mare Plage na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Constance Belle Mare Plage, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Constance Belle Mare Plage, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Constance Belle Mare Plage.

  • Constance Belle Mare Plage

Constance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - HotelyConstance Belle Mare Plage Belle Mare - Pensionhotel - Hotely
Název:  Constance Belle Mare Plage
Ulice:  Belle Mare, Poste de Flacq
Město:  Belle Mare
Země:  Mauricius
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
9914 Kč
400 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní rezort na ostrově Mauricius se rozkládá na 2 km dlouhé soukromé pláži u pobřežního korálového útesu. Má 7 restaurací a 6 barů. Prostorné pokoje mají elegantní interiéry a některé také výhled na soukromý bazén. Constance Le Belle Mare nabízí klimatizované pokoje s oddělenou obývací částí s dokovací stanicí pro iPod a satelitní TV. V mramorové koupelně najdete velkou vanu. Některé pokoje mají výhled na Indický oceán. V rezortu je řada mezinárodních restaurací s výběrem à la carte i tematických restaurací, kde se jídlo podává formou bufetu. Najdete je u bazénu, na pláži nebo u golfového hřiště. Svůj oblíbený nápoj si můžete vychutnat v koktejlovém baru s výhledem na bazén. V tropických zahradách se nacházejí 4 bazény, u nichž se dá příjemně relaxovat na slunečných terasách s lehátky. Děti se mohou pod dozorem pobavit v klubu Kakoo. Turistické informace vám zajistí exkurze nebo aktivity jako je tenis a vodní sporty. Rezort se pyšní dvěma 18jamkovými golfovými hřišti s bezplatným green fee, dopravou a golfovým zaškolením. Butiky najdete v hlavní budově nebo v centru Palm Beach Boutiques proti Constance. Na 58,5 km vzdálené mezinárodní letiště Sir Seewoosagur Ramgoolam lze dojet autem autem nebo dopravou zajištěnou rezortem.

 
 
facebook g+ twitter