Evropa > Rakousko > Korutany > Klagenfurt Land > Pörtschach am Wörthersee > Werzer's Hotel Resort Pörtschach

Informace o Werzer's Hotel Resort Pörtschach

Vítáme Vás na stránce Werzer's Hotel Resort Pörtschach na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Werzer's Hotel Resort Pörtschach, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Werzer's Hotel Resort Pörtschach, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Werzer's Hotel Resort Pörtschach.

  • Werzer's Hotel Resort Pörtschach

Werzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - HotelyWerzer's Hotel Resort Pörtschach Pörtschach am Wörthersee - Pensionhotel - Hotely
Název:  Werzer's Hotel Resort Pörtschach
Ulice:  Werzerpromenade 8
Město:  9210 Pörtschach am Wörthersee
Okres:  Klagenfurt Land
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3396 Kč
133 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází přímo u jezera Wörthersee v Pörtschachu a má jedinečný wellness areál o rozloze 2 000 m² situovaný na jezeře, 3 000 m² soukromé pláže a 2 restaurace. Všechny pokoje jsou klimatizované a zahrnují velký balkon. Zdarma je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Werzer's Hotel Resort Pörtschach disponuje velkým wellness centrem, kde najdete vyhřívaný krytý bazén, sauny, relaxační místnosti, fitness a posilovnu a vyhřívaný bazén na jezeře. Dostupná je také široká škála masáží a kosmetických procedur. Restaurace u jezera a à la carte restaurace připravují jídla rakouské i mezinárodní kuchyně. Obě restaurace jsou vybavené terasou s výhledem na jezero. Hosté se mohou těšit na kulinářskou nabídku plážového klubu Werzer, který je součástí wellness areálu na jezeře. Werzer myslí i na ty nejmenší hosty a poskytuje vnitřní a venkovní hřiště o rozloze 300 m². Služba hlídání dětí (pro děti od 3 let) je k dispozici o víkendech, svátcích a během rakouských prázdnin. Hotel Resort Pörtschach leží 20 km od letiště Klagenfurt.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel není bezbariérový.

Zajímavosti v okolí

Pörtschach am Wörthersee199 mPörtschach am Wörther See
Feldkirchen v Korutanech11 kmFeldkirchen in Kärnten
Ossiach13 kmOssiach jezero Ossiacher See
Ledenitzen16 kmLedenitzen u Faak am See
Sankt Niklas an der Drau16 kmSankt Niklas an der Drau
Ferlach18 kmFerlach Korutany
Annenheim19 kmAnnenheim Ossiacher See
Villach23 kmVillach hokej
Heiligengeist30 kmHeiligengeist ubytování
Bad Kleinkirchheim34 kmBad Kleinkirchheim lázně
zobrazit vše
Millstatt48 kmMillstatt jezero Millstätter See
 
 
facebook g+ twitter