Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Lech > Adler Hotel Palma

Informace o Adler Hotel Palma

Vítáme Vás na stránce Adler Hotel Palma na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Adler Hotel Palma, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Adler Hotel Palma, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Adler Hotel Palma.

  • Adler Hotel Palma

Adler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - HotelyAdler Hotel Palma Lech - Pensionhotel - Hotely
Název:  Adler Hotel Palma
Ulice:  Zug 344
Město:  6764 Lech am Arlberg
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3009 Kč
119 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrubgdanotrnlelarzh

Rychlý popis

Tento láskyplně zařízený a kompletně zrenovovaný hotel se nachází poklidné a idylické části obce Lech am Arlberg, v těsné blízkosti dolní stanice sedačkové lanovky Zugerbergbahn ve městě Zug. Nabízí neplacené venkovní parkoviště. Na požádání a za příplatek jsou také dispozici 2 garážová stání (podle momentální obsazenosti). Malý rodinný Adler Hotel Palma má individuálně zařízené pokoje, z nichž většina nabízí jižně orientovaný balkon. V hotelu nechybí ani bezplatné Wi-Fi. Wellness centrum je otevřeno nepřetržitě a nabízí finskou saunu, infračervenou kabinu, Kneippovo zařízení, relaxační zónu, posilovnu a solárium. Z trávníku na opalování a terasy si vychutnávejte úchvatné horské panorama. V zimě si můžete nasadit lyže přímo přede dveřmi a vlek vám poté vyveze do centra lyžařského areálu Arlberg. V létě budete mít před hotelem Adler Hotel Palma k dispozici nádhernou turistickou oblast s mnoha horskými chatami a několika jezery. Přímo před hotelem také najdete zastávku místního autobusu. Autobus jezdí do obce Lech každých 20 minut.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v zimě je hotel často přístupný pouze se zimními pneumatikami. Silnice spojující obce Lech a Warth je vždy v zimě uzavřena.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg15 kmSankt Anton am Arlberg
Braz bei Bludenz16 kmBraz bei Bludenz golf
Pettneu am Arlberg18 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Mellau24 kmMellau lyžování
Gaschurn25 kmGaschurn wellness
Sibratsgfäll26 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Galtür27 kmGaltür Alpinarium
Dornbirn37 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems37 kmHohenems Rakousko
Götzis38 kmGötzis desetiboj
zobrazit vše
Bregenz44 kmBregenz Festspielhaus
Haldensee48 kmHaldensee kemp
Hörbranz48 kmHörbranz Hotel Bauer
Weitnau49 kmWeitnau Alttrauchburg
Lindau / Bodamské jezero50 kmLindau Bodamské jezero
 
 
facebook g+ twitter