Asie > Katar > Doha > Rawdat Al Khail Hotel

Informace o Rawdat Al Khail Hotel

Vítáme Vás na stránce Rawdat Al Khail Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Rawdat Al Khail Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Rawdat Al Khail Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Rawdat Al Khail Hotel.

  • Rawdat Al Khail Hotel

Rawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - HotelyRawdat Al Khail Hotel Doha - Pensionhotel - Hotely
Název:  Rawdat Al Khail Hotel
Ulice:  Doha Qatar, Al Muntazah.Abu El Qasim Al Shabi St . Near Al Muntazah Garden
Město:  Doha
Země:  Katar
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1043 Kč
205 ر.ق
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rawdat Al Khail Hotel se nachází v Dauhá, méně než 6 km od turistické oblasti The Pearl s obchodními centry, restauracemi a kavárnami. Staré tržiště Souq Waqif je od hotelu vzdálené 10 minut jízdy autem. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a mají satelitní TV s plochou obrazovkou a rychlovarnou konvici. Součástí je koupelna se sprchou, županem a bezplatnými toaletními potřebami. Hosté mohou využívat venkovní bazén a fitness centrum. Rawdat Al Khail Hotel leží méně než 15 km od mezinárodního letiště Dauhá. U hotelu je možné zdarma zaparkovat na soukromém parkovišti.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v rámci snídaně je pro hosty připraven snídaňový balíček (na 1 osobu). Dále upozorňujeme, v hotelu se mohou ubytovat pouze rodiny. Vezměte na vědomí, že při check-inu je třeba předložit oddací list. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Rawdat Al Khail Hotel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter