Informace o Der Waldhof

Vítáme Vás na stránce Der Waldhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Der Waldhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Der Waldhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Der Waldhof.

  • Der Waldhof

Der Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyDer Waldhof Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Der Waldhof
Ulice:  Stadleweg 40
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
11050 Kč
437 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Rodinný hotel Der Waldhof se nachází na velmi klidném místě nad vesnicí St. Anton. Nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem, wellness, velkou sluneční terasu a panoramatický výhled na hory. Pokoje v hotelu Waldhof mají ručně vyráběný dřevěný nábytek a DVD přehrávač. Hosté při příjezdu obdrží nápoj na uvítanou. Polopenze zahrnuje snídani a gurmánskou večeři o 4 chodech. Bezlepková a speciální dietní jídla jsou k dispozici na požádání. Zajít můžete také do baru s otevřeným krbem. Wellness zahrnuje 2 sauny s výhledem na hory, parní lázeň, infračervenou kabinu a relaxační místnost. Hosté mohou využít bezplatnou obousměrnou dopravu k lanovce, která jezdí každých 10 minut. Na místě je k dispozici lyžárna a prodej vstupenek. Bar ARL.rock & ARL.well.com leží 3 minuty jízdy autem odsud.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg2 kmSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg6 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür18 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn23 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz26 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau38 kmMellau lyžování
Haldensee48 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter