Informace o Bergschlössl

Vítáme Vás na stránce Bergschlössl na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bergschlössl, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bergschlössl, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bergschlössl.

  • Bergschlössl

Bergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - HotelyBergschlössl Sankt Anton am Arlberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bergschlössl
Ulice:  Kandaharweg 13
Město:  6580 Sankt Anton am Arlberg
Okres:  Landeck okres
Kraj:  Tyrolsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
10168 Kč
403 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento butikový hotel Bergschlössl se nachází přímo u dolní stanice 3 lanovek a nabízí ubytování vhodné i pro psy, iMac počítač v každém pokoji, bezplatný kabelový internet a bezplatné podzemní parkoviště. Všechny pokoje v hotelu Bergschlössl jsou vyzdobené vybranými starožitnými kusy nábytku a mají zábavní stanici Apple s dokovací stanicí pro iPod, TV a přístupem na internet, CD a DVD přehrávač a hudební a filmovou knihovnu. Ve všech pokojích najdete župany a čerstvé ovoce. Hotel Bergschlössl má k dispozici saunu, solárium, parní lázeň a obchod se sportovními potřebami. Lyžařská škola je jen pár kroků odtud. V tradičním hotelovém lounge se podává bohatá snídaně formou bufetu. Hotel leží blízko centra střediska St. Anton s širokou nabídkou obchodů a restaurací. Lanovky Galzigbahn, Gampenbahn a Rendlbahn jsou hned vedle hotelu. Po dnu stráveném na sjezdovce můžete sjet na lyžích přímo do hotelu Bergschlössl. V průběhu letní sezóny je v ceně zahrnuta karta, která hosty opravňuje k mnoha výhodám a slevám. Zahrnuje například volný vstup do veřejného bazénu, 1 turistickou túru s průvodcem a bezplatnou dopravu lanovkou.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg370 mSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg5 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Galtür19 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn24 kmGaschurn wellness
Braz bei Bludenz27 kmBraz bei Bludenz golf
Sibratsgfäll38 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Mellau38 kmMellau lyžování
Haldensee47 kmHaldensee kemp
 
 
facebook g+ twitter