Evropa > Rakousko > Korutany > Wolfsberg > Wolfsberg > Hotel Hecher

Informace o Hotel Hecher

Vítáme Vás na stránce Hotel Hecher na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hecher, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hecher, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hecher.

  • Hotel Hecher

Hotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - HotelyHotel Hecher Wolfsberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hecher
Ulice:  Wiener Straße 6
Město:  9400 Wolfsberg
Okres:  Wolfsberg
Kraj:  Korutany
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1515 Kč
58 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgdanofislrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Hecher se nachází v centru Wolfsbergu v korutanském údolí Lavant a má bezplatné soukromé parkoviště. Stojí jen 1 km od sjezdu z dálnice A2 Wolfsberg-Nord. Hotel Hecher nabízí moderní pokoje, ve kterých najdete koupelnu s fénem, minibarem, psacím stolem a satelitní TV. V ranních hodinách se v hotelu podává bohatá snídaně formou bufetu, která zahrnuje domácí produkty. Restaurace připravuje koruntanská a mezinárodní jídla. Hotel Hecher má také vlastní cukrárnu.

Zajímavosti v okolí

Lannach40 kmLannach penziony
Unterpremstätten45 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
 
 
facebook g+ twitter