Evropa > Rakousko > Vorarlbersko > Bludenz okres > Zürs > Alpenhotel Valluga

Informace o Alpenhotel Valluga

Vítáme Vás na stránce Alpenhotel Valluga na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Alpenhotel Valluga, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Alpenhotel Valluga, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Alpenhotel Valluga.

  • Alpenhotel Valluga

Alpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - HotelyAlpenhotel Valluga Zürs - Pensionhotel - Hotely
Název:  Alpenhotel Valluga
Ulice:  Zürs 280
Město:  6763 Zürs am Arlberg
Okres:  Bludenz okres
Kraj:  Vorarlbersko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
10013 Kč
396 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnorotrnlelarzhja

Rychlý popis

Alpenhotel Valluga se nachází v Zürsu am Arlberg, 1 717 metrů nad mořem. Nabízí moderní pokoje a restauraci podávající jídla regionální a středomořské kuchyně. Od zimní sezóny 2015/16 je v provozu plně zrekonstruované wellness. Po náročném dni na sjezdovkách u hotelu tak můžete zajít do parní sauny, solária a grotty se studeným vzduchem. Pokoje jsou útulné a většina má balkon. Hotel Valluga provozuje tradiční restauraci podávající typická jídla regionální a středomořské kuchyně. Hosté mohou relaxovat v baru nebo u krbu v hale. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Za příplatek je možné parkovat v garáži.

Zajímavosti v okolí

Sankt Anton am Arlberg10 kmSankt Anton am Arlberg
Pettneu am Arlberg13 kmPettneu am Arlberg lyžařská oblast
Braz bei Bludenz20 kmBraz bei Bludenz golf
Galtür23 kmGaltür Alpinarium
Gaschurn24 kmGaschurn wellness
Mellau30 kmMellau lyžování
Sibratsgfäll31 kmSibratsgfäll Alpenrausch
Dornbirn42 kmDornbirn Vorarlberg
Hohenems42 kmHohenems Rakousko
Götzis44 kmGötzis desetiboj
zobrazit vše
Haldensee47 kmHaldensee kemp
Bregenz49 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter