Evropa > Rakousko > Štýrsko > Graz Land > Unterpremstätten > Hotel Ramada Graz Airport

Informace o Hotel Ramada Graz Airport

Vítáme Vás na stránce Hotel Ramada Graz Airport na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Ramada Graz Airport, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Ramada Graz Airport, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Ramada Graz Airport.

  • Hotel Ramada Graz Airport

Hotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - HotelyHotel Ramada Graz Airport Unterpremstätten - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Ramada Graz Airport
Ulice:  Seering 10
Město:  8141 Unterpremstätten
Okres:  Graz Land
Kraj:  Štýrsko
Země:  Rakousko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1985 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrunoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Ramada Graz se nachází jižně od Štýrského Hradce, kousek od dálnic A9 a A2, 15 minut jízdy od jeho centra a 8 minut jízdy od letiště Štýrský Hradec. V roce 3016 prošel rekonstrukcí a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Hotel poskytuje ubytování v odhlučněných, prostorných a moderně zařízených pokojích a apartmá s klimatizací. Jsou vybavené kabelovou TV (se sportovními programy Sky Sports), trezorem velikosti laptopu a minibarem a mají koupelnu. V hotelové restauraci Graz Ramada si mohou hosté pochutnat na pokrmech současné mezinárodní kuchyně. Dále je zde bar, fitcentrum, 6 konferenčních místností (366 m²) a nepřetržitě otevřený obchod se širokou nabídkou nápojů a občerstvení. Ramada Graz je součástí volnočasového centra Schwarzl se slavným sochařským parkem a jezerem ke koupání, do kterého mají hosté vstup zdarma.

Zajímavosti v okolí

Unterpremstätten3 kmUnterpremstätten Jolly`s Reifen
Lannach8 kmLannach penziony
Raaba9 kmRaaba ubytování
Štýrský Hradec11 kmGraz památky
Leibnitz24 kmLeibnitz ubytování
Ratsch an der Weinstrasse34 kmRatsch an der Weinstrasse
Feldbach36 kmFeldbach hotely
Klöch48 kmKlöch Štýrsko
 
 
facebook g+ twitter