Evropa > Itálie > Sicílie > Trapani > Valderice > Parco Degli Aromi Resort e Benessere

Informace o Parco Degli Aromi Resort e Benessere

Vítáme Vás na stránce Parco Degli Aromi Resort e Benessere na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Parco Degli Aromi Resort e Benessere, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Parco Degli Aromi Resort e Benessere, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Parco Degli Aromi Resort e Benessere.

  • Parco Degli Aromi Resort e Benessere

Parco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - HotelyParco Degli Aromi Resort e Benessere Valderice - Pensionhotel - Hotely
Název:  Parco Degli Aromi Resort e Benessere
Ulice:  Via Maltempo Linciasella - Contrada Peraino
Město:  91016 Valderice
Okres:  Trapani
Kraj:  Sicílie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1519 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislronlelarzhja

Rychlý popis

Parco Degli Aromi, obklopený olivovými háji, se nachází 10 minut jízdy od historického města Erice a nabízí bazén s panoramatickým výhledem na moře a hory. Pokoje jsou klimatizované a mají satelitní TV a zařízený balkon s výhledem na Středozemní moře. Parkování je zdarma a ve společných prostorách můžete využít bezplatné Wi-Fi. Parco Degli Aromi Resort e Benessere provozuje wellness zařízení, kde nechybí sauna, turecké lázně a hydroterapeutické sprchy. V restauraci se podávají sicilské pokrmy a vína. Večeři si můžete vychutnat na terase s výhledem na horu Cofano.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že bazén je k dispozici do 15. října. Vířivka je v provozu od 15. května do 15. října a je nutné ji rezervovat předem.

 
 
facebook g+ twitter