Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Benátky > Aqua Palace

Informace o Aqua Palace

Vítáme Vás na stránce Aqua Palace na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aqua Palace, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aqua Palace, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aqua Palace.

  • Aqua Palace

Aqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - HotelyAqua Palace Benátky - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aqua Palace
Ulice:  Calle Della Malvasia 5492
Město:  30122 Venice
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3167 Kč
126 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aqua Palace je designový hotel, který se nachází v benátské čtvrti Castello. Nabízí stylové pokoje a apartmá se satelitní TV a bezplatným Wi-Fi v celé budově. Aqua Palace Hotel poskytuje pokoje s klimatizací, minibarem a vlastní koupelnou. Z většiny je vidět na kanál Rio della Guerra. V hotelu je recepce s nepřetržitým provozem a bar. K dispozici je také jídelna a salonek s výhledem na kanál. Hotel se nachází 3 minuty chůze od náměstí Piazza San Marco a 5 minut pěšky od mostu Rialto.

 
 
facebook g+ twitter