Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Bolzano Jižní Tyrolsko > Bolzano > Four Points Sheraton Bolzano Bozen

Informace o Four Points Sheraton Bolzano Bozen

Vítáme Vás na stránce Four Points Sheraton Bolzano Bozen na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Four Points Sheraton Bolzano Bozen, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Four Points Sheraton Bolzano Bozen, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Four Points Sheraton Bolzano Bozen.

  • Four Points Sheraton Bolzano Bozen

Four Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - HotelyFour Points Sheraton Bolzano Bozen Bolzano - Pensionhotel - Hotely
Název:  Four Points Sheraton Bolzano Bozen
Ulice:  Via Bruno Buozzi Str. 35
Město:  39100 Bolzano
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2061 Kč
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Four Points Sheraton se nachází vedle kongresového centra Fiera Bolzano, v blízkosti sjezdu z dálnice A22. Nabízí wellness centrum v 7. patře s panoramatickým výhledem na Dolomity a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Velké pokoje v hotelu Bolzano Bozen mají klimatizaci a satelitní TV. K dispozici je krytý bazén a posilovna. V restauraci Valier se podávají originální regionální jídla. V baru si můžete vychutnat mezinárodní koktejly a long drinky. Tento Four Points Sheraton podává bohatou snídani formou bufetu. Wellness centrum 7th Heaven Beauty zahrnuje krytý vyhřívaný bazén, saunu, tureckou lázeň, relaxační zónu a fitness centrum. Hotel disponuje největším konferenčním centrem v jižním Tyrolsku se 13 zasedacími místnostmi a prostorem pro 360 hostů. Internet Premium s optickým širokopásmovým připojením je k dispozici na požádání.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo46 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter