Evropa > Itálie > Abruzzo > Teramo > Teramo > Hotel Sporting

Informace o Hotel Sporting

Vítáme Vás na stránce Hotel Sporting na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sporting, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sporting, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sporting.

  • Hotel Sporting

Hotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Teramo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sporting
Ulice:  Via De Gasperi 41
Město:  64100 Teramo
Okres:  Teramo
Kraj:  Abruzzo
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1786 Kč
69 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgdarotrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Sporting nabízí moderní posilovnu se saunou, parkování zdarma a má klidnou polohu kousek od historického centra města Teramo. Nabízí ultramoderní pokoje s bezplatným připojením na internet a TV s plochou obrazovkou. Sporting má pokoje vybavené satelitní TV a minibarem. Mají moderní design, dřevěné podlahy a velkou koupelnu. Tento designový hotel má bar a restauraci s výhledem na okolní park. Snídaně se podává formou bufetu. Hosté mohou relaxovat v zahradě nebo v hotelovém baru a mohou využít bezplatné Wi-Fi připojení ve společných prostorách hotelu. Sporting Hotel je vzdálen 10 minut chůze od katedrály Teramo a 2 km od sjezdu z dálnice A24. Je vzdálený 30 minut chůze od pobřeží Jaderského moře a nachází se v blízkosti národních parků Monti Sibillini a Gran Sasso.

 
 
facebook g+ twitter