Evropa > Itálie > Trentino-Jižní Tyrolsko > Trento > Arco > Hotel Sole Holiday

Informace o Hotel Sole Holiday

Vítáme Vás na stránce Hotel Sole Holiday na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sole Holiday, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sole Holiday, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sole Holiday.

  • Hotel Sole Holiday

Hotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - HotelyHotel Sole Holiday Arco - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sole Holiday
Ulice:  Via Foro Boario 5
Město:  38062 Arco
Okres:  Trento
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1660 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrudanofisltrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Sole Holiday leží ve městě Acro, 10 minut jízdy od Riva del Garda a břehů Gardského jezera. Nabízí bezplatnou půjčovnu kol a ubytování v pokojích s LCD TV. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celé budově. Sole Holiday Hotel má pokoje a apartmány se satelitní TV a obývacím koutem. Všechny jsou zařízené nábytkem ze světlého dřeva. Apartmány se mohou pochlubit také plně vybavenou kuchyní s jídelnou. Od června do září pořádá hotel túry s průvodcem, nordic walking a horolezecké aktivity. Potřebné vybavení mají hosté k dispozici zdarma. Přímo v místě najdete vířivku a saunu, a ve společných prostorách navíc i bezplatný internetový koutek. Hosté s autem mohou využít bezplatného parkoviště naproti objektu. Hotel Sole Holiday je vzdálen 20 minut jízdy od výjezdu z dálnice A22. Městečko Torbole je vzdálené 8 km.

 
 
facebook g+ twitter