Evropa > Itálie > Emilia-Romagna > Forli-Cesena > Fratta > Albergo Romagna

Informace o Albergo Romagna

Vítáme Vás na stránce Albergo Romagna na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Albergo Romagna, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Albergo Romagna, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Albergo Romagna.

  • Albergo Romagna

Albergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - HotelyAlbergo Romagna Fratta - Pensionhotel - Hotely
Název:  Albergo Romagna
Ulice:  Via Loreta 110
Město:  47030 Fratta Terme
Okres:  Forli-Cesena
Kraj:  Emilia-Romagna
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
894 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Albergo Romagna na hlavním náměstí města Fratta Terme se nachází pouhé 2 minuty chůze od termálních bazénů. Nabízí restauraci, bar a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Město Forli je vzdálené 12 km. Pokoje Romagna jsou zařízené jednoduchým dřevěným nábytkem a mají dlážděné podlahy. Všechny jsou vybavené ortopedickými matracemi a digitální TV s plochou obrazovkou. V některých případech je součástí pokojů také balkon. Restaurace podává tradiční jídla regionu Emilia Romagna. Bar s cukrárnou podává v létě širokou škálu domácích zmrzlin a má velkou satelitní TV. Hotel stojí 16 km od města Cesena a 45 minut jízdy od pláží Jaderského pobřeží. K diagnostickému centru IRST ve městě Meldola dojedete za 5 minut. Parkování na místě je zdarma.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že přihlášení mimo běžnou recepční domu je s hotelem třeba domluvit předem. Informujte prosím Albergo Romagna o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter