> > > Hotel Arnold

Informace o Hotel Arnold

Vítáme Vás na stránce Hotel Arnold na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Arnold, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Arnold, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Arnold.

  • Hotel Arnold

Hotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - HotelyHotel Arnold - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Arnold
Ulice:  Erzsébet Királyné Tér 8/A
Město:  2890 Tata
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
862 Kč
36 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Arnold se nachází v centru půvabného města Tata, na půli cesty mezi Budapeští a Györem a v blízkosti dálnice M1. Hotel Arnold stojí pod pohořími Gerecse a Vértes, poblíž Starého jezera a je pěkným místo pro přespání, pro hosty, kteří chtějí objevovat okolí i pro ty, kdo cestují služebně. Každý pokoj je vybavený kabelovou TV s plochou obrazovkou a ledničkou. Všechny pokoje hotelu Arnold mají také klimatizaci a některé balkon. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu a v celém hotelu lze zdarma využívat Wi-Fi.

 
 
facebook g+ twitter