Informace o Hotel Hum

Vítáme Vás na stránce Hotel Hum na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hum, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hum, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hum.

  • Hotel Hum

Hotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - HotelyHotel Hum Ljubuški - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hum
Ulice:  Nikole Kordica bb
Město:  88320 Ljubuški
Země:  Bosna a Hercegovina
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
986 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofislhrrotrnlelarzh

Rychlý popis

Nově postavený hotel Hum v Ljubuški v západní Hercegovině má stylovou restauraci a nabízí bezplatné bezdrátové připojení na internet a parkování zdarma. V restauraci, která má i sál pro zvláštní příležitosti, si můžete pochutnat na vynikající kuchyni. Zlatým hřebem této oblasti je křišťálově čistá voda řeky Trebizat a její vodopády. Medžugorje leží pouhých 12 km od hotelu Hum.

Zajímavosti v okolí

Gradac19 kmGradac pláže
Ston42 kmSton hradby
Makarska44 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter