Evropa > Francie > Bretaň > Finistere > Brest > Kyriad Hotel Brest

Informace o Kyriad Hotel Brest

Vítáme Vás na stránce Kyriad Hotel Brest na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Kyriad Hotel Brest, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Kyriad Hotel Brest, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Kyriad Hotel Brest.

  • Kyriad Hotel Brest

Kyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - HotelyKyriad Hotel Brest Brest - Pensionhotel - Hotely
Název:  Kyriad Hotel Brest
Ulice:  157, Rue Jean Jaurès
Město:  29200 Brest
Okres:  Finistere
Kraj:  Bretaň
Země:  Francie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1394 Kč
53 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 3hvězdičkový hotel se nachází v centru Brestu a má recepci s nepřetržitým provozem. Hosté mají k dispozici bezplatné Wi-Fi a přístav je jen 3 km daleko. Ke všem pokojům se dostanete výtahem a jsou vybaveny telefonem, satelitní TV a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Ve vlastní koupelně najdete bezplatné toaletní potřeby a fén. Každé ráno podává Kyriad Hotel Brest snídani formou bufetu. Hotel zajišťuje také službu čištění oděvů. Vlakové nádraží v Brestu je od hotelu vzdáleno 1,6 km.

 
 
facebook g+ twitter