Evropa > Lichtenštejnsko > Schellenberg

Hotely Schellenberg - zarezervujte si ubytování v hotelu

Nacházíte se na stránce ubytování města Schellenberg na rezervačním portálu PensionHotel. Naleznete zde velké množství všech tipů hotelů nacházejících se v tomto městě a blízkém okolí. Ubytování pro svou dovolenou zde najdou jak jednotlivci, tak rodiny s dětmi. Zvolte si nejkrásnější ubytování pro vaši dovolenou, včetně on-line rezervace.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 657779
1
Austria Hotel Büchel Feldkirch

Max. kapacita: 75
Pokojů: 40
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***

 
Engel

Pokojů: 13
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1615 Kč
64 €
 
Business Motel Feldkirch

Pokojů: 14
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
2165 Kč
86 €
 
Hotel-Gasthof Löwen

Pokojů: 75
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1362 Kč
54 €
 

Kategorie hotelů Schellenberg

Pro ty, kdo se rozhodli navštívit Schellenberg a jeho blízké okolí je PensionHotel schopen uspokojit všechna přání v oblasti ubytování, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, pro krátké obchodní cesty i dlouhou dovolenou.
Najdete zde luxusní wellness hotely s mnoha hvězdičkami, které vám nabízejí komfort a veškeré zázemí, které si můžete představit, bazén, saunu, fitnes, terasy apod.

Neméně krásná jsou i rakouská jezera, která v létě nabízejí příležitosti pro opalování a koupání se v křišťálově čisté vodě.

Ten kdo má rád klid a soukromí, vybere si z nabídky menších a levných rodinných hotelů ve Schellenberg, kde je atmosféra takřka domácí a ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi nebo zde akceptují psy a jiné domácí mazlíčky.

Kdo bude hledat pozorněji, najde zde i netradiční romantické ubytování, to je takové, které pro zamilované klienty nabízí večeře se svíčkami a vířivku se šampaňským. Můžete si tak zvolit nejvhodnější ubytování pro vaši cestu či dovolenou ve městě Schellenberg, včetně on-line rezervace.

 

 
facebook g+ twitter