Binningen – vyberte si hotel, penzion, kemp nebo pronájem chaty, chalupy

Portál PensionHotel Vás vítá na svých stránkách, kde ve městě Binningen naleznete velké množství nabídek ubytování v hotelu, penzionu, chatě, apartmánu a kempu. Ubytovat se lze ve wellness hotelu, rodinném penzionu, luxusním apartmánu, rybářské chatě nebo letním kempu. Ve městě Binningen a jeho blízkém okolí naleznete mnoho kulturních i přírodních památek. Přímý kontakt nebo online rezervace je určena právě Vám k jednoduché rezervaci ubytování a  k úspěšnému začátku plánování Vaší dovolené. Připojujeme také seznam restaurací ve městě Binningen včetně jejich rezervací.

Vyhledávat tyto objekty

Rozšířené >>

Celkem objektů v databázi: 667667
1
Hotel Asia

Max. kapacita: 19
Pokojů: 14
Domácí zvířata: Dohodou
Hotel
Osoba / noc
664 Kč
25 €

Hotel Asia Basilej / Lörrach

Poloha: Téměř na hranici se Švýcarskem. Tramvají, vlakem nebo autem jste asi za 15 minut v centru Basileje (město, výstaviště, vlakové nádraží). Také město Lörrach, dálnice, letiště Basel-Mulhouse a Černý les jsou snadno dostupné.

Hotel: Jednoduché pokoje s bezdrátovým připojením k internetu a TV. WC a koupelna jsou společné na patře. Snídaně k dispozici. Sleva na delší pobyty, např. pro mechaniky. Parkování zdarma. 

Restaurace: Asijské speciality v mnoha variacích za dobrou cenu. Hoteloví hosté mohou získat slevy v restauraci.

Volný čas: Města Basilej, Lörrach, Mulhouse a Freiburg. Černý les, Vosges hory v Alsasku, bazény, hrady, doly, kanoistika, výlety lodí na Rýně, Černý les, Titisee. Mnoho atraktivních destinací ve 3 zemích.

 
STAY@Basel SBB

Pokojů: 55
Domácí zvířata: Ano
Hotel
Osoba / noc
1718 Kč
69 Fr.
 
Hotel im Schlosspark

Pokojů: 23
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
2738 Kč
110 Fr.
 
Hotel Schlüssel Binningen

Pokojů: 24
Domácí zvířata: Ano
Hotel ***
Osoba / noc
1992 Kč
80 Fr.
 
 
facebook g+ twitter